"ŚWIĘTOCHŁOWICE WOLNE OD DOPALACZY". POMOC - 800 100 100 telefon dla rodziców i nauczycieli, 800 060 800 - infolinia Głównego Inspektora Sanitarnego, 116 111 - telefon zaufania dla dzieci i młodzieży, 800 12 12 12 - dziecięcy telefon zaufania Rzecznika Praw Dziecka::Całodobowa pomoc dla dzieci, młodzieży, rodziców, pedagogów- masz problem zadzwoń: 800 080 222::CAŁODOBOWA INFOLINIA NFZ O KORONAWIRUSIE 800 190 590

Galeria

Dzień Otwarty naszej szkoły

Ilość zdjęć: 12

Zdążyliśmy jeszcze przed zawieszeniem zajęć dydaktyczno - wychowawczych w związku z rozprzestrzenianiem się koronawirusa, przeprowadzić DZIEŃ OTWARTY w naszej szkole. Zainteresowanie było spore! Mamy nadzieję, że wszyscy odwiedzający naszą szkołę zawitają do niej we wrześniu nowego roku szkolnego i " zostaną na dłużej" :)

pokaż więcej »

KORONAWIRUS -zostań w domu!

Ilość zdjęć: 3

Razem działajmy przeciwko epidemii koronawirusa! Zostań w domu! 1.Dbaj o higienę - regularnie myj ręce. 2.Czyść przedmioty wokół siebie (telefon, klawiatura, blaty kuchenne, poręcze, klamki itp.) 3.Nie panikuj, po informacje sięgaj do wiarygodnych źródeł 4. Zostań w domu, wychodź tylko jeśli musisz do sklepu, do apteki 5.Kichaj we właściwy sposób(Kichając, zasłaniaj usta i nos chusteczką. Jeśli nie masz jej pod ręką użyj rękawa, by zapobiec rozprzestrzenianiu się wirusów. Zużytą chusteczkę higieniczną wrzuć natychmiast do kosza na śmieci, a jeśli jest taka możliwość, do muszli klozetowej. Dokładnie umyj ręce.) 6.Jeśli zauważysz symptomy charakterystyczne dla koronawirusa, postępuj według procedur WHO WHO, a za nią polski GIS, przypomina, że w przypadku podejrzenia u siebie koronawirusa nigdy nie należy zgłaszać się do lekarza rodzinnego czy na SOR. 7.Jesteś chory, izoluj się od innych 8.Masz duszności, wezwij natychmiast pomoc! 9. Niepokój jest naturalny. Zachowaj spokój i rozsądek!

pokaż więcej »

Szkoła Przysposabiająca do Pracy

Ilość zdjęć: 2

Dzisiaj ( 11.12.2019r.) świętowaliśmy wspólnie urodziny Patryka, ucznia KL. II SPdP

pokaż więcej »

Kiermasz świąteczny w UM Świętochłowice

Ilość zdjęć: 4

10 grudnia nasza szkoła uczestniczyła w kiermaszu świątecznym zorganizowanym w Urzędzie Miejskim. Przedstawiciele świętochłowickich szkół prezentowali swoje "wyroby": świąteczne ozdoby oraz smakołyki. Oczywiście nie mogło zbraknąć i nas. Zaprezentowaliśmy "tegoroczną kolekcję" świątecznych ozdób z pracowni krawieckiej, witrażowej oraz ogrodniczej.

pokaż więcej »