"ŚWIĘTOCHŁOWICE WOLNE OD DOPALACZY". POMOC - 800 100 100 telefon dla rodziców i nauczycieli, 800 060 800 - infolinia Głównego Inspektora Sanitarnego, 116 111 - telefon zaufania dla dzieci i młodzieży, 800 12 12 12 - dziecięcy telefon zaufania Rzecznika Praw Dziecka::Całodobowa pomoc dla dzieci, młodzieży, rodziców, pedagogów- masz problem zadzwoń: 800 080 222::CAŁODOBOWA INFOLINIA NFZ O KORONAWIRUSIE 800 190 590

Kontakt z nauczycielami

adam.koj@zew.edu.pl  Dyrektor mgr Adam Koj

e.tomas@zew.edu.pl Kierwonik Szkolenia Praktycznego mgr Edyta Tomas

a.koj@zew.edu.pl mgr Agnieszka Sikorska - Koj

e.jarosik@zew.edu.pl mgr Ewa jarosik

s.czelewicz@zew.edu.pl mgr Sebastian Czelewicz

i.kominek@zew.edu.pl lic. Ireneusz Kominek

m.franke@zew.edu.pl mgr Marzena Franke

a.kazmierczak@zew.edu.pl mgr Anna Kaźmierczak

a.spohn@zew.edu.pl mgr inż. Anna Spohn

j.majka@zew.edu.pl mgr Joanna Majka - Górecka

j.pierzchala@zew.edu.pl  Psycholog mgr Joanna Pierzchała

m.baran@zew.edu.pl mgr Małgorzata Baran

m.tomeczek@zew.edu.pl mgr Małgorzata Tomeczek

g.wiktorowicz@zew.edu.pl mgr Grażyna Wiktorowicz

g.malcherek@zew.edu.pl mgr Gregorz Malcherek

i.baran@zew.edu.pl mgr Iwona Baran

j.bas@zew.edu.pl mgr Jacek Bas

k.sciborowska@zew.edu.pl mgr Krystyna Ściborowska

l.wojcieszek@zew.edu.pl mgr Łukasz Wojcieszek

t.szczesna@zew.edu.pl  Pedagog mgr Teresa Szczęsna

t.piotrowski@zew.edu.pl mgr Tomasz Piotrowski

j.socha@zew.edu.pl Sekretariat Joanna Socha